Yogasentre og yogalærere i Telemark

Står du på Yogasenteroversikten? Link gjerne tilbake til oss; NamasteYoga.no – Namasté

Navn Yogatilbud Kontaktinformasjon  Sted
 Yoga Grenland  Yin Yoga
Jivamukti Yoga
Ashtanga yoga
Kontaktperson: Marieke Joosten
Telefon: 91 16 91 42
Mail:  marieke@yoga-grenland.no
 Porsgrunn
Grenland Fysioterapi  Medisinsk Yoga Kontaktperson: Marianne Bøe
Telefon: 92 21 66 28
Mail:  marianne@gfysio.no
 Porsgrunn
Bevegelse
(Optimalhelse Senter Skien)
Sivananda Yoga Kontaktperson: Line Gudahl
Telefon: 95 19 02 56
Mail: linegudahl@hotmail.com
 Skien
Pranayama Medisinsk Yoga Medisinsk Yoga Kontaktperson: Inger Sylvi Hansen
Telefon: 92 26 95 39
Mail: inger@falkumholding.com
 Skien
Yoga Kula Skien Ashtanga Vinyasa Yoga,
Yoga FLOW
Yin Yoga
Kontaktperson: Susan Klein-Holmen
Telefon: 91 14 10 79
Mail: susan@yogakula.no
 Skien
Iyengar Yoga Telemark Iyengar  Yoga Kontaktperson: Stefanie Willi
Telefon: 41 06 63 61
Mail: yogas@online.no

Ulefoss
Ashtanga Yoga Telemark Ashtanga  Yoga Kontaktperson: Marit Skogli
Telefon:
Mail: maritskogli@hotmail.com
Bø i Telemark
Yoga Telemark Kundalini  Yoga Kontaktperson: Astrid Jensen
Telefon: 41 65 40 00
Mail: astrid@yogatelemark.no
Telemark
Yoga-Telemark Medisinsk Yoga/
Kundalini Yoga
Kontaktperson: Anna-Leena Bratsberg
Telefon: 48 22 99 28
Mail: anna@yoga-telemark.no
Telemark

Står du på Yogasenteroversikten? Link gjerne tilbake til oss; NamasteYoga.no – Namasté

Kommenter

Fyll inn i feltene under, eller klikk på et ikon for å logge inn:

WordPress.com-logo

Du kommenterer med bruk av din WordPress.com konto. Logg ut /  Endre )

Google+-bilde

Du kommenterer med bruk av din Google+ konto. Logg ut /  Endre )

Twitter-bilde

Du kommenterer med bruk av din Twitter konto. Logg ut /  Endre )

Facebookbilde

Du kommenterer med bruk av din Facebook konto. Logg ut /  Endre )

Kobler til %s